Aktualności

Gdzię się zatrzymać? Hostele & Hotele

Gdzie zatrzymać się w Warszawie? Podajemy listę hosteli i hoteli.

START hotel  ARAMIS – www.hotelaramis.pl ; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

STRT hotel ATOS – www.hotelatos.pl ; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Hotel HIT - www.hithotel.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

B&B Hotel – www.hotelbb.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Hotel & Restauracja Roko - www.hotelroko.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Hotel Locaris - www.locaris.pl/locaris/noclegi.html

Hotel Patron - www.patron.waw.pl

Hostel 36 – www.hostel36.pl ; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Hostel Wilson – www.wilsonhostel.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Hostel Krokodyl – www.hostelkrokodyl.pl ; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Hostel Moon C-3 – www.moonhostel.pl;  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Hostel Smolna - www.hostelsmolna30.pl

Hostel Syrenka- www.hostelkarolkowa.pl

Hostel Tamka -  http://www.tamkahostel.pl

Poradnik zwiedzania Warszawy

Dziś w Warszawie przeszłość harmonijnie współgra z teraźniejszością. W panoramie miasta nadal dominuje monumentalny Pałac Kultury i Nauki, ale miejsce otaczających budynek sztampowych, betonowych bloków zajęły nowoczesne wieżowce.

Dowiedz się więcej